Geef jouw mening over onze C-tribune !

12 apr 2019 | Supporters

Wat vind jij van de sfeer in de C-tribune? Voel jij je comfortabel op jouw plekje? Waarover ben je tevreden en (misschien) minder tevreden? Omdat wij de mening van de supporters belangrijk vinden, lanceren we een enquête, speciaal gericht naar onze abonnees in de C-tribune (al mogen de overige fans die ook gerust invullen). Óók omdat een kolkende spionkop onze spelers kan vooruit stuwen. Dat zagen we al genoeg in het verleden. Daarom moeten we allemaal samen - bestuur én fans - werken aan een optimale sfeerbeleving in het stadion, eentje waarbij iederéén zich goed voelt, jong én oud(er).
Vul dus zeker deze enquête in én noteer alvast maandag 20 mei in jouw agenda. Dan geven onze nieuwe voorzitter Frank Dierckens en onze CEO Patrick Orlans een woordje uitleg over de toekomst van onze club, koppelen ze terug over de resultaten van deze enquête én kun jij als fan al jouw pertinente vragen stellen. 

Onze ambassadeur Sebastien Dewaele - ook wel gekend als Alain - roept alvast op om de enquête zeker in te vullen. Doen hé !